Select Page

Restaurant Zaytouna biedt ook lunch en diner aan

Restaurant Zaytouna biedt ook lunch en diner aan

Op het einde van de ramadan organiseerde Hussein Elwahid van afhaalrestaurant Zaytouna een iftar voor enkele vrienden en goede klanten. Tijdens het eten overliep de joviale kok de veranderingen van het restaurant in het voorbije jaar.

Hussein Elwahid benadrukte dat het afhaalrestaurant blijft. Al zal hij regelmatig andere gerechten aanbieden, uit andere landen en ook afhankelijk van het seizoen. Momenteel biedt hij naast de vaste gerechten ook mandi aan, een traditioneel gerecht uit Jemen, of rode bietsalade of tsaziki. Maar Zaytouna zorgt nu ook van 12u tot 14u voor een lunch. Er is keuze tussen buffet en broodjes of Libanese wraps. Er zijn veggie broodjes met zaytouna (olijven),  falafel, halloumi (kaas), za’atar of broodjes met vlees als köfte (gehakt), taouk (kip), sucuk (worst) of escalope. De broodjes kosten 7 of 8 euro take-away of 10 euro eat-in.

Voor groepen tot 14 personen

Ook nieuw is dat Zaytouna nu ook de mogelijkheid biedt voor diner van 16u tot 21u. Dat gebeurt op reservatie en kan voor groepen van maximaal 14 personen. Chef Hussein biedt twee menu’s aan. Veggie met mix veggie hapjes/ baba ganoush (met aubergines), hummus en Libanees brood/ tabouleh salade, freekeh (graan), bloemkool tahinsaus/ dessert van de chef. Of een vleesmenu met mix vleeshapjes/ labneh (yoghurt), raheb (aubergines en tomaten) en Libanees brood/ fattoush salade, bulgur tomaat, dawood basha (vleesballetjes)/ dessert van de chef. De prijs van een menu bedraagt 28 euro, de aanstekelijke jovialiteit van Hussein Elwahid inbegrepen.

Voor uw feestje

En dat is nog niet alles. Restaurant Zaytouna speelt ook op verplaatsing en zorgt voor de catering van trouwfeesten, verjaardagsfeesten, recepties, enz… Chef Hussein, zoon van een Palestijnse vader en Libanese moeder, besloot: “Ideaal voor wie graag eens wat andere cultuur wil snuiven.”

Zaytouna, Herentalebaan 404, Deurne. 0489/62.41.57

Foto boven: Zaytouna organiseert uw buffet

Foto onder: mogelijkheid voor lunch

Foto helemaal onder: diner voor groepen

About The Author

mm

Wilfried Defillet schrijft al jaren als freelance-journalist en was o.a. correspondent van GvA voor het district Deurne. Hij werkt mee aan buurtbladen zoals 't Vliegerke en Borgerblad

Leave a reply

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Het weer

Antwerp
Rain
08:3816:37 CET
Feels like: 8°C
Wind: 10km/h SSE
Humidity: 83%
Pressure: 1011.51mbar
UV index: 0

(advertenties)