Select Page

Zien en horen Frits Van Den Bosch is de mooiste optiekzaak ter wereld

Zien en horen Frits Van Den Bosch is de mooiste optiekzaak ter wereld

Eind vorig jaar verhuisde optiek Frits Van Den Bosch van Deurne naar Wommelgem. Zijn nieuwe winkel is nu uitgeroepen tot de mooiste optiekzaak van de wereld.

In december opende Frits Van Den Bosch een nieuwe winkel in Wommelgem. De winkel oogstte onmiddellijk lof bij de bezoekers. Het lijkt op een verkoopcentrum met allemaal boetiekjes. Het zorgt voor een apart gevoelen. Klanten worden onthaald met een drankje. “Dat is de bedoeling, winkelen moet een beleving zijn.” bevestigde Van Den Bosch. Maar nu blijkt dat de winkel ook in de smaak valt bij de sectorgenoten. Op de beurs MIDO in Milaan (Italië), het jaarlijkse evenement waar fabrikanten, optiekers, designers en distributeurs van over de hele wereld samenkomen, won ‘Zien en horen Frits Van den Bosch’ de award voor ‘best store’. Een bijzondere prestatie in Italië, het land  dat design hoog in het vaandel heeft staan.

Modeshow tussen de brillen

Frits Van Den Bosch is erg trots met zijn prijs: “Met onze conceptshop willen wij onze winkel ook esthetisch en cultureel inrichten. Zo houden we op 30 maart in de winkel, tussen de brillen, een modeshow. En ook onze prospectie naar nieuwe producten is de jury niet ontgaan. Er was bijvoorbeeld de collectie Akoni, driedimensionaal design geprinte kidsbrillen van ‘Manti Manti’ uit Duitsland of de Amerikaanse sportbrillen op stekte ‘100%’, die ook worden gedragen door Jasper Stuyven en Sven en Thibau Nys. Dit allemaal heeft de jury van brillenfabrikanten en vakpers kunnen overtuigen om de prijs aan een winkel in het kleine België te geven. Het is een beloning ook voor ons team dat elke dag klaar staat.”

Zien en horen

Nog een nieuwigheid is dat in de nieuwe winkel een voltijds gehoorcentrum aan de optiekzaak is toegevoegd. De baseline van de zaak is dan ook ‘Zien en Horen’. Tot voor kort in de grootste brillenwinkel van België, vanaf nu ook in de mooiste optiekzaak van de wereld.

www.optiekfritsvandenbosch.be

Foto boven: Frits Van Den Bosch ontvangt zijn award uit de handen van Lorraine Barton, president van MIDO

Foto onder: een trotse Frits Van den Bosch met zijn onderscheiding

About The Author

mm

Wilfried Defillet schrijft al jaren als freelance-journalist en was o.a. correspondent van GvA voor het district Deurne. Hij werkt mee aan buurtbladen zoals 't Vliegerke en Borgerblad

Leave a reply

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Het weer

Antwerp
Fog
08:3616:36 CET
Feels like: 6°C
Wind: 3km/h S
Humidity: 93%
Pressure: 1028.11mbar
UV index: 0

(advertenties)