
Laatste kans voor ‘De vier elementen’

Op zondag 15 december heeft in de zijvleugel West van het districtshuis van Deurne de finissage van de tentoonstelling ‘De vier elementen’ plaats.
In het districtshuis, meer bepaald in de zijvleugel West met toegangsdeur aan de parking, loopt momenteel een tentoonstelling. Het thema is ‘de vier elementen’, zijnde aarde, water, lucht en vuur. Vier schilders tonen hun werk: Sabine N., Tania, Mohammad Tamim Sahibzada en KraB, alias Kris. Als ‘special guest’ stelt Gerardus Bastianen zijn sculpturen tentoon.
De tentoonstelling is ook zaterdag van 14u tot 19u open. Maar zondag is het de finissage, van 14 tot 19u. Districtshuis Deurne, volgt de UNO-laan naar de ingang van de parking, want daar is ook de ingang van zijvleugel West. Let op: de parking is gesloten.
Foto: (vlnr) Mohammad Tamim Sahibzada en KraB, alias Kris. Beide kunstenaars hebben elk aan hun linkerzijde een werk van eigen hand.
Recente reacties